Adres: ul. Okrężna 2, 81-198 Mosty

Telefon: 571-934-571

Email: biuro@domoweoze.pl

Email: sklep@domoweoze.pl

Instalacja Fotowoltaiczna

Czysta Energia w Twoim Domu

Dlaczego warto zamontować fotowoltaikę z Domowym OZE?

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Działamy raczej lokalnie, więc nigdy nie mamy problemu z dojazdem i późniejszym serwisem w razie potrzeby.

Dobór Sprzętu

Przeprowadzimy audyt Twojego domu oceniając zapotrzebowanie na ciepło oraz warunki techniczne. Na tej podstawie dobierzemy urządzenia i oraz kompletną instalację

Instalacja

Przeprowadzimy pierwsze uruchomienie nowej instalacji. Przeszkolimy Cię z zakresu obsługi sprzętu i przekażemy podstawową wiedzę o działaniu urządzenia

Czysta Energia

Teraz już możesz cieszyć się najczystszą energią, która będzie zasilać wszystkie urządzenia w Twoim domu. Wszystkie parametry i ustawienia sprawdzisz w dedykowanej aplikacji.

eko dom z fotowoltaiką

Komu Dedykowane są Panele Słoneczne?

Fotowoltaika może ułatwić życie każdemu. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Gdańsku, Gdyni, czy na kaszubskiej wsi, dopóki masz dostęp do słońca, panele słoneczne są dla Ciebie! Ogniwa fotowoltaiczne można zamontować praktycznie wszędzie, w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Baterie słoneczne to jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii odnawialnej. Osobiście wierzymy, że fotowoltaika to energetyczna przyszłość, w którą warto inwestować.

Jak Dobrać Właściwą Instalację Fotowoltaiczną?

Moc instalacji fotowoltaicznej powinna być dopasowana do rzeczywistego rocznego zużycia energii elektrycznej danego gospodarstwa domowego lub firmy. Takie też rozwiązanie jest najbardziej optymalne i ekonomiczne. Co ważne, to to, że za oddaną do sieci energetycznej i niespożytkowaną w ciągu roku rozrachunkowego energię nie otrzymany zwrotu pieniężnego. Co więcej, należy pamiętać też, że operator sieci obniży wartość oddanej do sieci energii elektrycznej odpowiednio o 20% w przypadku osób fizycznych i 30% w przypadku osób nie fizycznych będących stroną umowy.

Bezpieczeństwo Jest Dla Nas Najważniejsze!

Instalacja fotowoltaiczna to nic innego, jak przydomowa mini-elektrownia, potrafiąca generować bardzo duże ilości energii elektrycznej. Prąd stały generowany przez system fotowoltaiczny dochodzi do 1000 V, a moc instalacji po stronie prądu przemiennego w takich instalacjach dochodzi często do 10 kW! Podsumowując, dbamy, aby każda wykonana przez nas instalacja była odpowiednio zabezpieczona przeciwporażeniowo i przeciwprzepięciowo oraz uziemiona. Dysponujemy profesjonalnym, certyfikowanym sprzętem do wykonywania pomiarów instalacji.

Przykładowe realizacje

Więcej możesz zobaczyć tutaj: Realizacje Fotowoltaiczne

system pompy ciepła i kotłów

Chcesz ofertę na fotowoltaikę?

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.


Potrzebujesz więcej informacji?

Potrzebujesz instalatora? Wyślij zapytanie, dostaniesz ofertę na montaż. A może samodzielnie montujesz i szukasz dobrej oferty na urządzenia i komponenty? Sprawdź nasz sklep