Adres: ul. Okrężna 2, 81-198 Mosty

Telefon: 571-934-571

Email: biuro@domoweoze.pl

Email: sklep@domoweoze.pl

Nasza Misja

W życiu powinno robić się to, co się lubi…

Mamy to szczęście, że możemy. Chcemy zmienić nasze otoczenie w miejsce czyste, a tym samym bardziej przyjazne do życia.

Nasze Wartości


Czyste Otoczenie

Chcemy zmienić nasze otoczenie w miejsce czyste, a tym samym bardziej przyjazne do życia. Jesteśmy przekonani, że odnawialne źródła energii (OZE), w tym systemy fotowoltaiczne, zredukują szkodliwą dla środowiska działalność człowieka.

Przyjazny Klimat

Ponadto mamy nadzieję, że zahamują negatywne skutki zmian klimatycznych. Wierzmy, że nasza działalność jest społecznie pożyteczna, ponieważ przez montaż odnawialnych źródeł energii dbamy o środowisko.

Usługi w Zgodzie z Przyrodą

Jednocześnie oferujemy usługi ekonomicznie uzasadnione z punktu widzenia gospodarstw domowych. Czas zwrotu inwestycji w instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach domowych szacowany jest obecnie na okres od 5 do 7 lat.

Inwestycja w Przyszłość

Inwestując w panele fotowoltaiczne, czy pompę ciepła inwestujesz nie tylko w siebie, ale także w przyszłość środowiska i swojej rodziny. To jest nasza misja!

technicy montują panele

Fotowoltaika

Projektujemy, montujemy i potem serwisujemy całe instalacje fotowoltaiczne dla domu, lub firmy.

Pompa Ciepła

Posiadamy akredytację instalacyjną Panasonic, dostęp do całej Ich wiedzy w dziedzinie instalacji pompy ciepła.

tło dla tekstu

Rekuperacja

Jeśli budujesz dom, to w 2023r rekuperacja jest obowiązkowym rozwiązaniem wentylacyjnym.

Nasza Wizja

Uczciwość i otwartość na ludzi oraz ich potrzeby jest podstawą biznesu. Jest to także nasza filozofia prowadzenia firmy. Dzięki optymalizacji procesów i atrakcyjnym cenom materiałów jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne stawki montażu kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Uważamy, że fotowoltaika, jako rozwiązanie użyteczne i przyczyniające się do generowania oszczędności w portfelach ich właścicieli, powinna być dobrana ściśle do potrzeb konkretnego inwestora.

Dlatego inwestycję w odnawialne źródła energii (OZE), w tym wypadku fotowoltaikę, każdorazowo poprzedzamy wykonaniem szczegółowej analizy potrzeb Klienta. Wraz z naszymi specjalistami przygotowujemy audyt energetyczny. Następnie wyruszamy na oględziny miejsca montażu i sprawdzamy dostępne systemy. Jako entuzjaści i eksperci od fotowoltaiki, znajdujemy zawsze najlepsze rozwiązania systemowe.

Gwarancja Jakości

Hołdujemy zasadzie: cokolwiek robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Dlatego nieustannie podążamy za zmieniającymi się technologiami i nowinkami towarzyszącymi branży OZE.

Markowe Panele

Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań. Oferowane przez nas panele słoneczne posiadają co najmniej 12-letnią gwarancję techniczną i 25-letnią gwarancję na produkcję energii na poziomie, nie niższym niż 80% produkcji nominalnej.

Uprawnienia

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy na wysokości oraz z takimi urządzeniami jak pompy ciepła, falowniki i pozostały osprzęt.

Sprzęt od Wiodących Producentów

Montujemy urządzenia tylko od wiodących producentów, bezpieczeństwo i komfort użytkowania późniejszych instalacji to nasz priorytet. Oryginalne podzespoły to Twój spokój i bezpieczeństwo Twojego domu, na tym nie oszczędzamy.

Fotowoltaika Czy Pompa Ciepła?

A może cały zestaw? Potrzebujesz instalatora, a może samodzielnie montujesz i szukasz dobrej oferty na urządzenia i komponenty? Napisz do nas – doradzimy!