Nasza Misja

W życiu powinno robić się to, co się lubi… Mamy to szczęście, że możemy. Chcemy zmienić nasze otoczenie w miejsce czyste, a tym samym bardziej przyjazne do życia. Jesteśmy przekonani, że odnawialne źródła energii (OZE), w tym systemy fotowoltaiczne, zredukują szkodliwą dla środowiska działalność człowieka. Ponadto mamy nadzieję, że zahamują negatywne skutki zmian klimatycznych. Wierzmy, że nasza działalność jest społecznie pożyteczna, ponieważ przez montaż odnawialnych źródeł energii dbamy o środowisko. Jednocześnie oferujemy usługi ekonomicznie uzasadnione z punktu widzenia gospodarstw domowych. Czas zwrotu inwestycji w instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach domowych szacowany jest obecnie na okres od 5 do 7 lat. Inwestując w baterie fotowoltaiczne, inwestujesz nie tylko w siebie, ale także w przyszłość środowiska i swojej rodziny. To jest nasza misja!

Nasza Wizja

Uczciwość i otwartość na ludzi oraz ich potrzeby jest podstawą biznesu. Jest to także nasza filozofia prowadzenia firmy. Dzięki optymalizacji procesów i atrakcyjnym cenom materiałów jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne stawki montażu kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Uważamy, że fotowoltaika, jako rozwiązanie użyteczne i przyczyniające się do generowania oszczędności w portfelach ich właścicieli, powinna być dobrana ściśle do potrzeb konkretnego inwestora. Przede wszystkim ze szczególnym uwzględnieniem ekonomiki proponowanych rozwiązań. Dlatego inwestycję w odnawialne źródła energii (OZE), w tym wypadku fotowoltaikę, każdorazowo poprzedzamy wykonaniem szczegółowej analizy potrzeb Klienta. Wraz z naszymi specjalistami przygotowujemy audyt energetyczny. Następnie wyruszamy na oględziny miejsca montażu i sprawdzamy dostępne systemy. Jako entuzjaści i eksperci od fotowoltaiki, znajdujemy zawsze najlepsze rozwiązania systemowe.

Gwarancja Jakości

Hołdujemy zasadzie: cokolwiek robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Dlatego nieustannie podążamy za zmieniającymi się technologiami i nowinkami towarzyszącymi branży fotowoltaicznej. Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań. Oferowane przez nas panele słoneczne posiadają co najmniej 12-letnią gwarancję techniczną i 25-letnią gwarancję na produkcję energii na poziomie, nie niższym niż 80% produkcji nominalnej.

Do montażu fotowoltaiki podchodzimy profesjonalnie, z dbałością o bezpieczeństwo. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, a nasi pracownicy posiadają stosowne zabezpieczenia do pracy na wysokościach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Dodatkowo, jest ona poparta 3-letnią, pisemną gwarancją na wykonanie montażu paneli fotowoltaicznych.

Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną poradę i wycenę z naszymi specjalistami.