Adres: ul. Okrężna 2, 81-198 Mosty

Telefon: 571-934-571

Email: biuro@domoweoze.pl

Email: sklep@domoweoze.pl

fotowoltaika dla laika obrazek

Fotowoltaika dla laika

Fotowoltaika w ostatnich czasach jest bardzo popularnym rozwiązaniem w wielu domach i firmach posiadających prywatny budynek. Dużo osób wciąż zastanawia się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla niego, a także jakie są główne cechy i zalety, o których powinni wiedzieć.

Pewnie nie jeden raz ktoś z Państwa słyszał, że fotowoltaika to rozwiązanie nie tylko korzystne finansowo, ale przede wszystkim EKOLOGICZNE. To właśnie pierwsza z zalet posiadania paneli słonecznych. Nie tylko segregując śmieci i zamieniając woreczki jednorazowe na torby papierowe możemy zadbać o środowisko i Ekologię. Fotowoltaika jest także sposobem, aby zatroszczyć się o naszą Planetę.

Kolejną z zalet są oczywiście niższe rachunki. Ile razy zastanawiałeś/aś się, skąd taki duży rachunek. Dzięki panelom fotowoltaicznym prąd będziesz zyskać ZA DARMO. Jedynym kosztem jest sama instalacja, do której dodatkowo możesz postarać się o dofinansowanie z Państwa.

Czy wiedziałaś/eś że prąd można SPRZEDAĆ? Nadwyżki prądu można sprzedać (fotowoltaika dla firm), ale można także oddać i zostanie on odebrany z sieci. Na rozliczenie nadwyżki ma się 365 dni od momentu wprowadzenia energii do sieci.

Dodatkowo, od kilku lat panele słoneczne każdy z nas może odliczyć od PODATKU. Dzięki temu zwróci Ci się część całej inwestycji. Aby odliczyć ulgę termomodernizacyjną i tym samym rozliczyć koszty poniesione w związku z zakupem i montażem paneli fotowoltaicznych, należy wypełnić formularz PIT/O służący właśnie do różnego typu odliczeń.

Warto również uświadomić przyszłego użytkownika fotowoltaiki, że właśnie ona PODNIESIE wartość całej nieruchomości, co opłaci się w przyszłości.

Jak widać w powyższych punktach – fotowoltaika jest dobrym rozwiązaniem dla każdego. Zalety jej montażu na Państwu posesji przeważają zdecydowanie ponad wadami. Własna instalacja fotowoltaiczna pozwoli przede wszystkim zadbać o naturalne środowisko, ale także oznacza niższe rachunki za prąd i mniejsze wydatki w gospodarstwie domowym.

Rolą naszego specjalisty jest przede wszystkim wyjaśnienie Państwu wszystkich ważnych kwestii związanych z montażem. Jesteśmy profesjonalistami – zadbamy o wszystko. Jeśli jesteś zainteresowany/a, a wciąż nie wiesz, czy to odpowiedni sposób wytwarzania prądu dla Ciebie i Twojej rodziny lub pracowników – umów się na bezpłatną konsultację.